Viaggio in Argirocastro Albania

Leave a Reply

Instagram

  • Skeda e plote + Çmimi + Foto në Stories ose direkt tek 🔗 ose.al 🔗
.
#xiaomi #xiaomimia3 #xiaomiphotograph #mia3 #mia #shqip #shqiperia #albania #techblog #tirana #durres #celularetmetemire #celulare
  • Qualcomm sapo prezantoi bishën e re ... Do jetë më i fuqishëm celulari sesa kompjuteri 😂😂😂
  • A jeni gati 😍😍... Kush e Ka radhën @samsungshqiperi 🎉🎉
  • 😠😠 Hajde merre vesh ti, 1 ose 2 javë 😜😜 @albtelecom @shtepia_e_teknologjise @erdhivera @erdhenrefugjatet
  • Kush është zgjidhja e duhur për fotokameren e selfie 📸📸
.
.
@shtepia_e_teknologjise
  • Mirëmëngjes 🇦🇱🇦🇱 .
Ju prezantojmë me një koncept të iPhone SE 2 😍😍😍 çfarë note i jepni nga 1 tek 10 💪
.
Credit: @applesfresh .
#applephones #applestore #iphone #like #apple #iphonese
  • Huawei Mate 30 Koncept 💪🚀🔥
.
Si ju duket nga 1 tek 10 😍😍
  • Në 2020, pak më vonë se modelet e fundit nga #Samsung dhe #Huawei , #Apple do nxjerri në treg celular me teknologjinë e fundit #5G...
#areyouready #iphone

Seguici!